قانون موفقیت
قانون موفقیت – شیوۀ ABCDE را همواره به کار ببرید.
جولای 22, 2018
قانون اساسی
قانون اساسی – از قانون ضروری‌ترین کارها پیروی کنید.
جولای 23, 2018
مسافر زمان

مسافر زمان

اولین مسافر زمان – من؛ اولین مسافر زمان هستم! (قسمت اول)
اولین مسافر زمان  و  نخستین مهاجری که از آینده به نزدتان مهاجرت و هجرت کرده است.
متولد سال ۲۰۳۵ میلادی بوده و ۲ ماه پیش به ۲۵سالگی قدم گذاشته‌ و
زادگاهم ایران است.
دو بار در زمان سِیر کرده‌ام،
دفعهٔ اول به آینده (از سال ۲۰۶۰ به ۲۰۸۰) و دومین‌بار و آخرین‌بار به گذشته! (از سال ۲۰۸۰ به ۲۰۱۸)، بدین علت گفتم آخرین‌بار زیرا دیگر نمی‌توانم در زمان مسافرت کنم چون در زمانهٔ شما، هنوز تکنولوژی‌اَش وجود ندارد.
زمانی که اولین سفرم را آغاز کردم
(سال ۲۰۶۰)، سن مادرم و بابام به ترتیب ۴۷ و ۵۰ سال بود و اکنون (۲۰۱۸) که پیش شماها آمده‌ام در واقعیت، مادرم در سن ۵ سالگی و پدرم در ۸ سالگی به سر می‌برند و دانستن این مطلب جالبناک است که والدینم ۱۴ سال بعد؛ یعنی در سال ۲۰۳۲ ازدواج خواهند کرد و ۳ سال بعد از آن، مرا به دنیا خواهند آورد!
♦️ در سال ۲۰۵۷، خبری خیره‌کننده منتشر شد که باعث حیرت و تعجب همگان گردید!
رسانه‌ها اعلام کردند:
بعد از ۳۰ سال تحقیقاتِ مشترکِ دانشمندانِ کشورهای «ایران، ژاپن، هند، کرهٔ جنوبی، فرانسه، آلمان، آمریکا، بریتانیا، چین و روسیه» برای ساخت ماشین زمان، سرانجام موفق به ابداع اولین نمونه از آن شده‌اند.
همچنان که الان در ذهن شما، سوالات بی‌شماری نقش بسته است. ما نیز بعد از شنیدن چنین موضوعی، شوکه شده و سراسر وجودمان آکنده با پرسش‌های عجیب‌وغریب شده بود.
یک‌ماه بعد از انتشار خبر تکان‌دهندهٔ بزرگ‌ترین اختراع تاریخ بشریت، دولت‌ها اعلام کردند هر کسی داوطلبِ اولین آزمایش سفر است خود را معرفی نماید.
۷۰هزار راغب و کاندیدا از کشورهای مختلف برای چنین مسافرت پرریسکی ثبت‌نام کردند و من توانستم از مراحل بسیار سخت آزمون‌ها و آزمایش‌های جسمی و روانی که ۶ ماه طول کشید، با موفقیت پیروز میدان شوم.
دو و نیم سال زیر نظر دانشمندان و اندیشمندان، تمامی آموزش‌ها و مهارت‌های لازم را برای کوچ و ترک‌کردن وطن و زمانِ خویش کسب کردم!
نام کوچک من «نایریکا» به معنای برگزیده و نام‌خانوادگی‌ام «خورشیدخو» می‌باشد.
اگر اسم و فامیل مرا با حروف ابجد محاسبه کنید، جمع اعداد می‌شود: «۲۰۱۸»!
اشتباه نکنید و مرا و حرف‌هایم را هم‌ردیف با فیلم‌های علمی – تخیلی یا پیشگویان و جادوگران قرار ندهید. زیرا من برای مأموریت بزرگی پیش شما آمده‌ام و حامل پیامی حیاتی و بسیار مهم برای یکایک مردم هستم…
ادامه دارد…
نویسنده: امیرساکت
مقالات آموزشی – اولین مسافر زمان
وبینارهای پژوهشگران‌موفق‌پویا رو دنبال کنید.